Przystań Szkraba - przedszkole gdynia
Pani Katarzyna Dados
Dyrektor przedszkola ds pedagogicznych.Jestem nauczycielem mianowanym. Ukończyłam studia magisterskie w 1997 roku, następnie Studia Podyplomowe Nauczyciel Przyrody oraz Zarządzanie Oświatą. Praca w przedszkolu przynosi mi wiele satysfakcji.

Pani Urszula Bełdowicz
Dyrektor ds administracyjnych i finansowych.

Pani Monika
Nauczyciel wychowania przedszkolnego Opiekun grupy. wieloletnie zaangażowanie w pracy z dziećmi, a obecność z dziećmi daje poczucie ciepła i empatii. Przyjazne podejście do ludzi, opiekuńczy stosunek do dzieci zasługuje na wyróżnienie. Mocna stroną jest postrzeganie każdego dziecka indywidualnie i aktywnie włącza się w życie wychowanków. Pasją jest piłka nożna.

Pani Dorota
Nauczyciel wychowania przedszkolnego, opiekun grupy najmłodszej. Jestem osobą ciepłą, otwartą,pełną energii, odpowiedzialną,serdeczną. Staram się zaczynać i kończyć dzień z uśmiechem na twarzy. Interesuje mnie rozwój ruchowy, emocjonalny dzieci, każdego dnia wspieram samodzielność maluchów i wiedzę na temat otaczającego świata. Praca z dziećmi daje mi ogromną satysfakcję i radość.

Pani Dominika
Nauczyciel wychowania przedszkolnego-terapeuta. Ukończyłam studia magisterskie z psychologii na Uniwersytecie Gdańskim. Już w trakcie studiów zaczęłam opiekować się dziećmi. Aktualnie pracuję z dziećmi z całościowymi zaburzeniami rozwoju. Efekty pracy z nimi są bardzo motywujące i sprawiają, że z przyjemnością chcę im codziennie pomagać. Odbyte kursy i szkolenia zapewniają mi odpowiednią wiedzę, by radzić sobie z wszelkimi trudnościami.

Pani Kinga
Nauczyciel wychowania przedszkolnego Absolwentka Akademii Marynarki Wojennej,studia licencjackie na specjalności edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna. W trakcie studiów ukończyłam certyfikowany kurs edukacji przedszkolnej Montessori i kurs z prowadzenia zajęć metodą arteterapii w edukacji. Jestem osobą kreatywną, cierpliwą, otwartą na potrzeby dziecka.
Radosne dzieciństwo to klucz do szczęśliwego Życia.

Email:   swiatsmyka.gdynia@gmail.com